09-12-2017 tarihinde eklendi, 225 kez okundu.
Onlarca farklı desen ve rengiyle ibadethanelerimiz olan camileri ve mescidlerimizi süsleyen cami halıları bir yandan da camilerin ruhu ile bütünleşiyor. Cami halısı ve cami halısı modelleri konusunda karar vermekte öyle sıradan bir iş değil. Modeller, renkler kadar dikkat edilmesi gereken hususlar var. O hususların en başında da kalite geliyor. Kalite, kalite, kalite…
 
Bulunduğumuz şehre, ilçeye, beldeye, köye yahut bir mahalleye kimlik katan camiler tüm Müslümanlar için kutsal mekanlardır. İbadet dergahlarımız, evimizdir camiler. Hem bedenlerimiz hem de yüreklerimiz için buluşma noktamızdır camiler. Camilerimiz gibi mescidlerimizin de Müslümanlara her daim kapıları açık ibadethanelerimizdir. Her daim tertemiz tuttuğumuz evlerimizde namaz kılarken seccade sereriz. Camilerde ise rengarenk, model model cami halıları üzerinde namazlarımızı eda ederiz. Bazı günler onlarca kişi, bazı günlerde yüzler ve bazı günlerde binlerce kişiyi ağırlayan camiler ve mescidlerde kullanılacak cami halıları ve mescid halılarını seçerken renk ve model gibi kaliteye de dikkat etmeliyiz.
 
Cami halısı firmaları, farklı fiyatlar ve farklı cami halıları modelleri ile bizi karşılarken kaliteden asla ödün verilmemesi gerekir. Zira ibadethanelerimizde kullanılan cami halılarının uzun ömürlü olması gerekir. Bu da kaliteyle mümkün hale gelir.
 
Etiketler: cami halıları, cam, halısı, cami halı fiyatları