14-02-2018 tarihinde eklendi, 249 kez okundu.
Camilerimiz özellikle yaz aylarında eğitim almak için yüzlerce çocuğa ev sahipliği yapıyor. Bu eğitimler çocuklarımızın sadece dinine yönelik değil aynı zamanda hayata sağlıklı bir bakış açısı edinmelerine de yön veriyor. Yüzlerce çocuğun eğitim aldığı camilerde sağlıklı ortamın önemi de ayrı bir yer tutuyor. Henüz çok naif bedenlere sahip çocuklarımızın camilerde en çok temas sağladıkları donatı ise cami halıları oluyor. 
 
Çocuklar gibi gençlerimiz ve yaşlılarımıza da ev sahipliği yapan camilerimizde en çok temas etiğimiz donatı cami halısı olurken cami halılarındaki hijyenin önemi kat ve kat artıyor. Günümüzde bu hususu dikkate alan üreticiler teknolojinin de sunduğu imkanları kullanarak hijyenik özellikler taşıyan cami halısı üretimi gerçekleştirebiliyorlar. Cami halısı seçimi yaparken hijyenik özelliklere dikkat etmek çocuklarımız başta olmak üzere her yaş grubunun sağlığını korumada önemli bir pay taşıyor. 
 
Hijyenik özelliklere sahip cami halıları geniş bir pencereden bakıldığında toplum sağlığı bakımından da büyük önem arz ediyor. Cami halısı seçiminde en uygun fiyatı ararken en donanımlı özelliklere sahip halıları tercih etmek sağlık açısından olduğu kadar konfor, kolay temizlenebilirlik ve dayanıklılık konularında da avantajlar sağlıyor. 
Bir cami halısının konforlu, kolay temizlenebilir, dayanıklı ve en önemlisi sağlıklı olması çocuklarımız gibi 7'den 70'e tüm bireyler ve toplum adına gerekli hususlar arasında yerini alıyor.
 
Etiketler: cami halısı, hijyenik cami halısı