16-04-2018 tarihinde eklendi, 302 kez okundu.
Sentetik halı ve yün cami halısı modelleri, cami halısı modelleri kesiminde bulunmaktadırlar. Yün cami halısı modelleri ve sentetik halıların temizlik malzemeleri birbirlerinden farklıdır. Bu yüzden sentetik halılar için farklı, yün cami halıları için farklı temizlik malzemesi kullanılmalıdır.
 
Yün cami halıları, sentetik halılara nazaran camilerde daha çok tercih edilmektedir. İbadetleri için camilere gelen cemaate ayrı bir rahatlık kattığı için sizlere tavsiyemiz yün cami halılarıdır.
 
Cami halısı temizliğinde kullandığınız temizlik malzemelerinin halınıza uygun olup olmadığını gözden geçirmeyi unutmayınız. Cami halınıza elverişli olmayan temizlik malzemeleri halınızın ömrünü  kısaltır, bunun yanında yanlış temizlik malzemesi kullanılır ise halılarınız görünüm bakımından zarar görebilir.
 
Temizlikten sonra halılarınızı sakın ıslak bırakmayın, caminizin camlarını açarak havalandırmayı ve kuruma işlemini hızlandırabilirsiniz. Caminizde klima bulunuyorsa halılarınızı hızlı kurutmak için kullanabilirsiniz. Cami Halısı temizliğinde sarf edeceğiniz malzemeleri seçerken ilgili firmalardan profesyonel yardım alabilirsiniz.
Etiketler: yün cami halısı modelleri, cami halısı modelleri, yün cami halıları, cami halısı